• Lorem ipsum

Bij YogaHabits vinden we het belangrijk dat je blij kan zijn met je bestelling en dat jouw yoga outfit perfect zit. En we weten dat het een uitdaging kan zijn om de juiste maat te selecteren aangezien de meeste van onze merken vanuit het buitenland komen.

Daarom geven wij bij alle yogakleding een maatadvies gebaseerd op dat specifieke design. Om het makkelijk voor je te maken toch de juiste maat te selecteren, staat er in de knop waar je jouw maat selecteert bij iedere maat tussen haakjes hoe deze valt in Nederlandse maten. Mocht dit maatadvies iets afwijken van onderstaande tabel, dan is dat gebaseerd op dat unieke model.

Aangezien de maat op het label vaak conform buitenlandse maatvoering is, raden wij aan niet teveel waarde te hechten aan de maat die op het label staat. Kies daarvoor in de plaats juist voor de maat die conform dit maatadvies het beste past bij jouw lichaam.

Behalve het advies per design die je gemakkelijk ziet tijdens het bestellen, hebben we hieronder een algemene tabel per merk, waarbij je ziet welke maat door het merk zelf wordt geadviseerd bij welke afmetingen. Deze tabel is ook handig om maten van diverse merken te vergelijken. Bijvoorbeeld als je wel al weet welke maat je hebt voor een Onzie legging en benieuwd bent naar welke maat je dan voor K-DEER nodig hebt.

advies opmeten maten

 

Dragonfly

Dragonfly DamesXSSMLXL
Maat NederlandXXSXSSML
Maat Frankrijk32-3436384042-44
Maat Verenigd Koninkrijk4-68101214-16
Maat Verenigde Staten1-2461012-14
Heupen in cm76-8484-9090-9696-102102+
Buste in cm72-8080-8888-9595-100100+
Legging binnenbeenlengte cm6668707275

 

Dragonfly HerenXSSMLXL
Maat NederlandXXSXSSML
Heupen in cm79-8687-9293-9899-104105+

 

K-DEER

K-DEER DamesXSSMLXL2XL3XL4XL
Maat NederlandXSSMLXL2XL3XL4XL
Maat Verenigde Staten
0-2
2-4
6-8
10-12
12-14
16-18
20-22
24-26
Buste in cm76-8384-8889-9394-9798-104105-116117-123124-132
Taille in cm63-6767-7272-7878-8383-9090-100100-110111-117
Heupen in cm83-9090-9898-105105-113113-121121-128128-136136-142
Capri binnenbeenlengte cm5151515151515151
Sneaker binnenbeenlengte cm6464646464646464
Legging binnenbeenlengte cm plat (rekt op tot)

74 (86)

74 (86)74 (86)74 (86)74 (86)74 (86)74 (86)74 (86)

 

K-DEER Bra tops - NL657075808590
AAXSXSXSSML
AXSXSSMML
BXSXSSMLXL
C
XSSML
 L
XL
DSSM
L
 XL
XXL
DDSML
 XL
 XXL
XXL

 

K-DEER HerenXSSMLXL2XL3XL4XL
Taille in cm63-6868-7474-8181-8989-9797-104104-112112-119
Heupen in cm83-9090-9898-105105-113113-121121-128128-136136-142
Capri binnenbeenlengte cm5151515151515151
Sneaker binnenbeenlengte cm6464646464646464
Legging binnenbeenlengte cm plat (rekt op tot)

76 (86)

76 (86)76 (86)76 (86)76 (86)76 (86)76 (86)76 (86)

 

K-DEER KinderenXSSML
Maat V.S. (en leeftijdsindicatie)3-45-67-810-12
Taille in cm40-4646-5151-5656-61
Lengte in cm100-113113-123123-136136-150
Binnenbeenlengte in cm40465156

 

Moonchild Yoga Wear

MoonchildXSSMLXL
Maat Nederland Zen Top & Balanced Cami-XSSM-
Maat Nederland overigXXS-XSXS-SS-MM-LL-XL
Cupmaat-A-BB-CC-D-
Buste in cm 869197 
Onder buste in cm 758085 
Taille in cm6569758185
Heupen in cm909499104109
Binnenbeenlengte leggings in cm6667686970

 

Noli Yoga

Noli YogaXSSMLXL
Maat NederlandXSSMLXL
Maat Verenigd Koninkrijk4-68-1010-1212-1414-16
Maat Verenigde Staten0-24-66-88-1212-14
Buste in cm76-8181-8686-9191-9696-101
Taille in cm61-6767-7575-8282-9090-94
Heupen in cm84-9090-9898-105105-110110-114
Binnenbeenlengte6970717171

 

Onzie

Onzie Dames1 size XSS/MM/LLXL
Maat Nederland Legging & Midi & Capri & Short S-MXSSMLXL
Maat Nederland Bra tops*  XS/B - S/AS/C - M/BL/D - M/C 
Maat Nederland Tops & TanksXS-M S/MM/L  
Maat Nederland Shortie 1 Piece  XS/C - S/AS/C - M/BM/D - L/C 
Maat Verenigde Staten 0-22-66-810-1214-16
Buste in cm  76-8686-9191-97 
Taille in cm 61-6666-7171-7979-8585-94
Heupen in cm 84-9090-9696-101101-107107-114
Binnenbeenlengte Midi 6465656565
Binnenbeenlengte Legging 7072757575

*Indien de Onzie bra anders valt dan in deze tabel is aangegeven is dit zichtbaar bij kiezen van maat. 

 

Onzie Dames 1 sizeSML
Maat Nederland Tops & TanksXS-MSML
Buste in cm 76-8484-9090-97
Cup maat A-BB-CC-DD

 

Onzie HerenS/MM/LL/XL
Maat NederlandSML
Maat Verenigde Staten28-3132-3536-40
Taille in cm61-6666-7171-79
Heupen in cm84-9090-9696-102

 

Onzie KinderenSML
Leeftijdsindicatie4-5 jaar6-7 jaar8-10 jaar
Binnenbeenlengte in cm425561

 

Renegade Guru

Renegade Guru SMLXL
Maat NederlandSMLXL
Europese Maat46/4848/5050/5252/54

 

Shambhala Barcelona

Shambhala DamesXSSML
Maat Nederland Legging Recycled XXSXSSM
Maat Nederland Legging Katoen / One Piece / Tops XSSML
Buste in cm80-8585-9090-9595-100
Taille in cm64-6868-7272-7676-80
Heupen in cm88-9494-100100-106106-112

 

Shambhala HerenSMLXL
Maat NederlandSMLXL
Taille in cm72-8080-8989-9797-106
Heupen in cm96-104104-112112-120120-128

 

Teeki

Teeki leggings & shortsXSSML
Maat NederlandXSSML
Maat Verenigde Staten0-24-68-1012-14
Taille in cm58-6363-6868-7373-78
Heupen in cm82-8888-9393-9999-103
Binnenbeenlengte in cm66666666
Totale lengte in cm89909192

 

Teeki topsXS/SM/L
Maat NederlandXS/SM/L
Maat Verenigde Staten0-68-12
CupmaatA-CC-DD

 

Urban Goddess

Urban GoddessXSSMLXL2XL
Maat EU34/3636/3838/4040/4242/4444/46
Maat UK6/88/1010/1212/1414/1616/18
Maat USA4/66/88/1010/1212/1414/16
Buste in cm74-8482-9290-10098-108106-116114-124
Taille in cm62-7270-8078-8886-9694-104102-112
Heupen in cm84-9290-102100-110108-118116-126124-134
Binnenbeenlengte leggings in cm909090909090
Binnenbeenlengte pants in cm808083838383

 

Yoga Democracy

Yoga DemocracyXSSMLXL
Maat NederlandXSSMLXL
Buste in cm79-8686-9494-9999-104 
Taille in cm61-6666-7171-7979-8484-89
Heupen in cm84-8989-9494-9999-104104-109
Binnenbeenlengte 28 inch in cm7171717171
Binnenbeenlengte 32 inch in cm8181818181

 

Yoga Democracy Bra657075808590
AAXSXSSMLXL
AXSXSSMLXL
BXSXSSMLXL
CXSSMMLXL
DSSMLXLXL

 

Yoga Democracy Kids4 - 5 jaar6 jaar7-8 jaar10-12 jaar
Taille in cm53,3 - 55,955,9 - 58,461 - 63,566 - 68,6
Heupen in cm58,4 - 6163,5 - 6668,6 - 71,173,7 - 78,7
Lengte kind in cm109 - 116119 - 123132 - 136142 - 147